Home CANLI Yeni Hyundai Tucson çok iddialı geliyor!

Yeni Hyundai Tucson çok iddialı geliyor!

Yeni Hyundai Tucson çok radikal bir tasarım ile ortaya çıktı. 4. Nesil Hyundai Tucson, Parametrik Gizli Işıklara sahip yepyeni bir ön ızgaraya sahip; LED gündüz farları yanmadığında geometrik desenlerle kaplı ızgara görüntüsü ön yüze çok farklı ve adeta konsept otomobilleri andıran bir görüntü vermiş.

Aynı zamanda agresif bir hava yaratan bu tasarım dili hem profil hemde arka taraftada devam etmiş. Hatta arkadaki tasarım formu biraz Amerikan otomobillerini bile andırıyor. Hyundai Tucson’un dış tasarımındaki radikal değişimi içeridede devam ettirmiş. Konsola şelale gibi inen multimedya bölümü,4 kollu direksiyon bize göre çok şık bir görünüme sahip. 10.25 inç büyüklüğündeki multimedya ekranı,artık dokunmatik olan havalandrıma ünitesi ve dijital gösterge grubu içeriye modern bir hava katmış. Kabindeki önemli bir diğer yenilikte 64 farklı renk seçimi sunan ambiyans aydınlatma. En yüksek donanıma sahip versiyon 10,25 inç dokunmatik ekran kullanırken, daha düşük donanımlı modeller 8 inçlik bir sistem kullanıyor ancak yine de kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto uyumluluğunun yanı sıra aynı anda iki Bluetooth cihazını bağlama seçeneği sunuyorlar.

Ülkemize gelirmi bilinmez ama Bir diğer dikkat çekici özelliği de uzaktan kumanda ile aracın klima kontrol sistemi ve motoru çalıştırılabiliyor olması Büyük hacimli motor alternatifleri olsada Tucson ülkemize muhtemelen plug-in hibrid 1.6 litrelik 227 bg ve 258 Nm torka sahip motor ile gelecek. Eylül ayında Kore’de satışlarına başlanacak Yeni Tucson’un Amerika ve diğer pazarlara 2021 itibariyle gelecek. #hyundai #tucson #newtucson

Otomobil Dünyam Otomobil Dünyam

LEAVE YOUR COMMENT