Home CANLI Test – VW Golf Bluemotion
Test – VW Golf Bluemotion

Test – VW Golf Bluemotion

57
9

Otomobil Dünyam Otomobil Dünyam

Yorum(9)

 1. test yakıt tüketimini söyleseydiniz vwyi övmekten başka bişeye benzememiş.ekonomik araç tanıtıyosun madem test yakıt tüketiminden bahsetsen fena olmazdı.boşuna zaman kaybı vw zaten bildiğimiz vw.

 2. benimkide bana göre müthiş az yakıyo rakamlardan bahsetsen ? 🙂 mütiş az yakıyo ne yav

 3. Merhaba,
  Defalarca tekrar ettim ama buradan da yazalım. Test videolarında detaylı bilgi verilmez. Video sonunda yazdığı gibi detaylar Kasım sayımızda yada ilgili ayın sonunda ifadesi yer alır. Aynı şekilde üstteki test yazısına kısaca göz atarsanız eğer 3.8 lt’lik fabrika verisinin hayal olmadığı ifadesini görebilirsiniz.
  Saygılar.

 4. test ettik demekten ziyade reklam kokan hareketler.ben sizi eleştirmek istemedim yanlış anlamayın.bluemotion test aracıda yok kullanıcılarda kendi arabasını kullanmayı bilmiyor.benim demek istediğim mesela bizim test yakıt tüketimimiz şu şeklinde olabilirdi.her araçta test yakıt tüketimi olduktan sonra bu aracın gözle görülür yakıt ekonumisi görülebilir.

  ford tabanlı s60 1.6 dizel focustan az yaktığı iddia ediliyor.imkanınız varsa test edin bence.ben test aracı bulamadım.videlarınız arasında görmek büyük zevk olur.
  teşekkürler..

 5. millet bu arabayı okadar yüceltiyor ki bence buna vereceğiniz para ile civic , megane , astra , corolla , focus alterneatiflerine bakabilirsiniz.bnce parasını hak eden bi otomobil değil.

 6. bu arabayı ben kullanıyorum alalı6 ay oldu yaklaşık12000 km yol yaptım.ben normalde bmw ciyim hayatım boyuncada çok araba kullanma fırsatım oldı ford renault opel vs.bir kere şundan emin olalım saydığım markalar volkswagenden uzak otomobiller şimdi burda ayrıntılı bir şekil de şu otomobil böyle bu şöyle diye anlatamam.fakat sizi temin ederim imkanınız varsa test edin çok keyif alacaksınız ben Ankara’da oturuyorum her gün şegir içinde 60 km yapıyorum şehir içi ortalama tüketimi(benim kullanımıma göre) 4.5 falan daha ne olacak inanılmaz oturaklı bir otomobil her yerinden kalite akıyor tepkileri hızlı denemeniz yaşamanız gerek.

YORUM YAPIN