Home CANLI Test – Land Rover Discovery | Her zeminde zorladık!

Test – Land Rover Discovery | Her zeminde zorladık!


Yeni Land Rover Discovery yol sürüşünde artık daha uysal kesinlikle yalıtım daha iyi ama dizel motor biraz bize göre gürültülü, discovery son neslinde artık daha dinamik olmuş ama hala büyük ve yüksek gövdesiyle ağırbaşlı olmayı seviyor bundan dolayı da virajlı bir asfaltta performanslı bir kullanımdan ziyade asfalt dışına çıktığınızda yetenekleriyle sizi daha çok etkileyen bir suv. yol dışında discovery inanılmaz iddialı havalı süspansiyonlar ve 4×4 sistemini aracı kullandığınız zemine göre optimize edebiliyorsunuz
Yeni Land Rover Discovery de daha fazla alimunyim kullanımı sayesinde 450 kg kadar hafiflemiş , 2 lt dizel 240 bg ve 500 nm tork 4 çeker ile 8.3 sn de 0’dan 100 km/s ye çıkabiliyor. Yeni Land Rover Discovery de karma test tüketimi 9-10 lt civarında ölçümlendi.
önceki nesillerde köşeli hatlara sahip tasarımıyla marka içinde kendine ayrı bir yer edinmişti son nesilde diğer land rover modellerine bize göre fazla benzedi ve daha estetik görünüme kavuştu boyutlar büyüdüğü için iç hacim artık daha rahat 2 . sıra makul alan sunabilirken 3. sırada fena değil. malzeme kalitesi yeterli seviyede eşya gözleri oldukça iyi gizli göz klima kumadalarının altında ağırbaşlı ama arazide yetenekli ferah bir suv arıyorsanız discovery’e bakın deriz ama 800.000 edermi? İşte bununla alakalı yorumlarınızı da alt tarafa bekliyoruz.

Otomobil Dünyam

LEAVE YOUR COMMENT