Home CANLI Hybrid versiyonu olacak Yeni Corolla ortaya çıktı

Hybrid versiyonu olacak Yeni Corolla ortaya çıktı


İşte YENİ karşınızda yeni Toyota Corolla
Sedanın yanı sıra hb ve diğer karoserlerde de Toyota Corolla ismini kullanmaya devam edeceğini duyurdu. Yerini aldığı modele göre boyutları büyüyen yeni corolla arka tasarımıyla geleneksel olmaya devam etsede ön yüzüyle çok dinamik bir görünüme kavuşmuş.
içeride konsol hala düz hatlara sahip olsada yerini aldığı 11. nesile göre daha estetik göründüğü kesin konsolda dikkat çeken bir başka detayda multimedya ekranı ve havalandırma kumandalarının yukarıya alınmış olması
ayrıca 8 inç’lik dokunmatik multimedya ekranı , 7 inç’lik çok gösterge paneli ve ön cama bilgi yansıtan 10 inç’lik head up display ekranı içeriyi yeni corollada daha modern kılan önemli detaylar.

yeni corolla da direksiyon ve iç mekanda kullanılan tuşların ergonomiside iyileştirilmiş.
12’nci nesil Corolla kendi kendini şarj eden 122 bg güce sahip 1.8 lt’lik hibrit ve 1.6 lt’lik 132 bg gücünde 6 ileri manuel veya cvt tipi otomatik şanzıamanlı benzinli motorlar ile ülkemize gelecek.
Yeni corollayı siz nasıl buldunuz, tasarımı nasıl geldiğinde kaç para olur?
Yeni Corolla, 2019 yılının ilk çeyreğinde Türkiye’de satışa sunulacak, geldiğinde kanalımızda detaylı bir test sürüşüne yer veriyor olacağız. o zamana kadar kendinize iyi bakın ve videomuzu beğendiyseniz beğen butonuna tıklamayı ihmal etmeyin.

Otomobil Dünyam

LEAVE YOUR COMMENT