Home - Generali Kasko Sigortası
Generali Kasko Sigortası

Generali Kasko Sigortası

Generali Sigorta, aracınızı her türlü kötü sürprize karşı kendinizi güvende hissetmeniz için koruma altına alıyor. Generali Sigorta’nın kapsamlı Prestij Kasko Ekstra Sigortası, kullanmaya kıyamadığınız araçlarınızı doğal afet, hırsızlık, çarpma, anahtar çalınması gibi size mali yük getirecek kazalara karşı koruyor.

Aracınıza mekanik check-up yaptırabileceğiniz, onu ozon bombardımanı ile kötü kokulardan arındıracağınız ücretsiz araç bakım, kapsamlı mini onarım, ikame araç ve cam kurtaran hizmeti Prestij Kasko Ekstra sigortasının müşterilerine sunduğu birçok avantajdan sadece birkaçı.

Generali Sigorta’yı farklı ve güvenilir yapan diğer birkaç unsur ise Avrupa’nın en büyük 3 sigorta firmasının arasında olması ve 180 yıllık engin tecrübesi olarak gösterilebilir. Bunun yanında 153 sene önce Türkiye’ye gelerek ülkemizin de en eski sigorta firması olma özelliğini taşıyan Generali, Sigortanın Kolay Hali mottosuyla yüzbinlerce müşterisine hizmet etmeye devam ediyor.

Siz de aracınızı sürerken güvende olmak istiyorsanız aşağıdaki “Teklif Al” butonunu tıklayarak çok hızlı ve ücretsiz bir şekilde aracınız için özel Kasko teklifinizi alabilir, dilerseniz anında sigortanızı yaptırabilirsiniz. Dilerseniz de 0 850 555 55 55’i arayarak Kişisel Sigorta Danışmanlarımızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Teklif Al

Yusuf Ucuz

LEAVE YOUR COMMENT